281
282
226
284

Inżynier budowy (Instalacje sanitarne/HVAC)

GRUPA KDM

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.11.2022 00:00

Opis stanowiska

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie osoby, które chciałyby sprawdzić się w roli inżyniera HVAC w naszym zespole!

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

- Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami wykonującymi roboty instalacyjne
- Koordynowanie harmonogramów prac firm podwykonawczych
- Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
- Pomoc i weryfikacja ofert przetargowych
- Weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców
- Przygotowywanie zamówień na materiały na podstawie projektu
- Zmawianie materiałów, nadzorowanie terminów dostaw
- Raportowanie realizacji projektu do Kierownika Robót
- Gotowość do pracy w delegacjach i podróżach służbowych

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów?

- Min. 3 lat doświadczenia w branży budowlanej
- Prawa jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
- Samodzielności, komunikatywności, zaangażowania w wykonywane obowiązki
- Dyspozycyjności, rzetelności i uczciwości
- Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
- Silnego nastawienia na realizację wyznaczonych celów
- Mile widziane będą uprawnienia budowlane

Oferujemy

Na co możesz liczyć?
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Dużą samodzielność planowania pracy
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy
- Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
- Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości;
- Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny.

Zapraszamy do nadsyłania CV na adres biuro@grupakdm.pl lub k.zukowska@grupakdm.pl!

570530175