265
226
269

Inżynier Budowy HVAC

GRUPA KDM

Grudziądz, Kujawsko-pomorskie

Ważna do: 06.08.2018 00:00

Opis stanowiska

Grupa KDM jest firmą działającą głównie w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Oferujemy projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną) instalacji sanitarnych.
Obecnie do nasze nowej realizacji poszukujemy;

INŻYNIER BUDOWY HVAC

Wymagania

-Minimum 1 rok doświadczenia na budowie
-Prawo jazdy kat.B.
-Znajomość AUTOCAD, NORMA
-Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci i inst. sanitarnych
-Samodzielność , komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
-Dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość
-Dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

Oferujemy

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność
-Niezbędne narzędzia pracy
-Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: a.kawnik@grupakdm.pl
W tytule wiadomości proszę umieścić nazwę stanowiska.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą.

22 815 31 48