Opis stanowiska:
Obowiązki:
- wstępna weryfikacja projektów
- udział w procesie ofertowania
- nadzór i koordynacja prac instalacyjnych
- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
- sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w specjalności sanitarnej
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległego zespołu
- umiejętność pracy pod presją czasu
- samodzielność
- bardzo dobra znajomość programów CAD i MS OFFICE
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia
- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- niezbędne narzędzia pracy
CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@pjgproject.pl z adnotacją w tytule – Inżynier budowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.