Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika na stanowisku Inżyniera branży elektrycznej należy pełen zakres zadań związanych z realizacją projektów instalacji elektrycznych, oraz współpraca w ramach międzynarodowych zespołów projektowych.

Prosimy o podanie w CV informacji dotyczących zrealizowanych dotychczas lub realizowanych obecnie projektów oraz o przesłanie go na adres: biuro@hvac-projekt.com.pl

Wymagana klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, kierunkowe,
- minimum 4-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych,
- znajomość języka angielskiego minimum na poziomie upper-intermediate,
- umiejętność obsługi pakietu MS Office, AutCAD.
- mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń oraz znajmość specjalistycznuych programów kierunkowych,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność.

Oferujemy:
- możliwość pracy przy interesujących projektach,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- samodzielność przy realizacji zadań,
- przyjazną atmosferę w zgranym zespole.