Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
• Tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, wykonawczej i ofertowej w zakresie instalacji AKPiA,
• Tworzenie dokumentacji warsztatowej produktów,
• Uczestnictwo w pracach projektowych i badawczych,
• Kierowanie oraz koordynacja międzybranzowa prac w zakresie AKPiA systemów wentylacyjnych na obiektach,
• Uczestnictwo w projektowaniu, rozruchu, kalibracji, konserwacji instalacji,
• Wykonywanie na polecenie przełożonych innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami.

Od kandydatów oczekujemy :
• Zaangażowania,
• Dobrej organizacji pracy,
• Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków,
• Dyspozycyjności (możliwe wyjazdy służbowe).

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość języka niemieckiego,
• Znajomość programu LonMaker,
• Znajomość zagadnień automatyki w zakresie wentylacji ,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji elektryki i Automatyki,
• Prawo jazdy kat. B.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: automatyka lub mechatronika po wydziale mechanicznym,
• Znajomość sterowników PLC (główni producenci – SAIA, SIEMENS…),
• umiejętność programowania sterowników PLC (za pomocą PG5, STEP 7…),
• Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
• B. dobra znajomość programu AutoCad,
• Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej w zakresie mechaniki oraz AKPIA
• Znajomość protokołów komunikacji LonWorks, BACnet,
• Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych,
• Znajomość zagadnień odnośnie sposobów pomiaru takich parametrów jak np. temperatura, przepływu, prędkość przepływu, przemieszczenie itp. ,
• Znajomość zagadnień odnośnie napędów elektrycznych (przetwornice częstotliwości),
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności,
• Umowę o pracę na pełny etat,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@smay.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:
Inżynier_Automatyk_SL_Maj_2016 prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)"

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.