Opis stanowiska:
SMSKLIMA Sp. z o.o.
lider branży HVAC w woj. łódzkim, poszukuje pracowników na stanowisko:
Instalator / Serwisant (klimatyzacja i wentylacja)
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za instalację, przeglądy, diagnostykę, naprawę i uruchomienia urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Wymagania:
PORZĄDANE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI:
- doświadczenie w branży HVAC (klimatyzacja/wentylacja) minimum 1 rok
- praktyczna znajomości urządzeń klimatyzacji i wentylacji
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
-znajomość obsługi komputera (MS Office)
- dokładność i sumienność przy realizacji zadań oraz odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i powierzone mienie.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
- umiejętność czytania branżowej dokumentacji projektowej
- znajomość podstawowych zagadnień automatyki HVAC
- uprawnienia branżowe
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w młodym, dynamiczny zespole na samodzielnym stanowisku;
-możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia przy referencyjnych projektach branżowych

Oferty prosimy kierować na adres rekrutacja@smsklima.pl