265
226
269

Instalator instalacji alarmowych i sygnalizacji pożaru

Karo Karlicki Sp. z o.o.

Ważna do: 31.10.2018 00:00

Opis stanowiska

-budowa instalacji kablowych systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, kamer obserwacyjnych;
-montaż urządzeń;
-wykonywanie testów sprawności;
-wykonywanie przeglądów serwisowych i konserwacji.

Wymagania

-wykształcenie elektro-monter lub pokrewne;
-świadectwo kwalifikacji SEP do /powyżej 1kV;
-znajomość instalacji i zagadnień branży teletechnicznej security;
-gotowość do pracy na wysokości potwierdzona badaniami;
-estetyka pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność;
-zaangażowanie, pracowitość oraz rzetelność;
-uczciwość i punktualność;
-prawo jazdy kategorii B;
-gotowości do pracy poza obszarem Warszawy ;
delegacje do 5 dni w terenie.

Oferujemy

-stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę;
-możliwość współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą;
-możliwość realizacji zleceń w oparciu o umowę współpracy;
-możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenie;
-system wynagrodzeń premiujący zaangażowanie;
-kursy/szkolenia/certyfikaty branżowe;
zakwaterowanie (opcja).

601302531