226
276

Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych, ze znajomością niemieckiego, Stuttgart Niemcy

Agencja Pracy PolFach

Ważna do: 21.03.2018 00:00

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy ze Stuttgartu do południowo-zachodnich Niemiec: Montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto

Opis / Obowiązki:
• Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy, różne miasta
• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit)
• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
• Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
• Instalacja ogrzewania
• Instalacje sanitarne
• Zakładanie klimatyzacji
• Biały montaż

Wymagania

• Wyuczony zawód o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)
• Konieczna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy B i własne auto (mile widziane)
• Umiejętność szlifowania i spawania (mile widziane)

Oferujemy

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
• Wynagrodzenie brutto: 14 euro
• Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 1050 euro netto miesięcznie)
• Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 do 2650 euro + nadgodziny
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 350 do 550 euro miesięcznie)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

+49 151 459 680 52