226
276

HVAC Project Manager z niemieckim i angielskim

Sescom SA

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 30.04.2024 00:00

Opis stanowiska

Sescom oferuje kompleksowe usługi zarządzania obiektami dla sieci handlowych. Świadczymy usługi utrzymania technicznego i optymalizacji punktów sprzedaży detalicznej w całym cyklu ich życia. W związku z planowanymi projektami poszukujemy osób, które będą nas wspierać w realizacji projektów HVAC na stanowisku Project Managerów.

Chcielibyśmy poszerzyć naszą bazę kierowników projektów o osoby posługujące się biegle językiem niemieckim i angielskim.
Głównym rynkiem, na którym będą działać, jest DACH, szczególnie Niemcy. Chętnie nawiążemy współpracę z mobilnymi osobami mieszkającymi w Polsce.
Jesteśmy otwarci również na freelancerów, którzy od czasu do czasu wesprą naszą firmę (kilka projektów w ciągu roku).

Za co będziesz odpowiedzialny/a?
Prowadzenie kompleksowych projektów instalacji/modernizacji HVAC dla liderów branży detalicznej.
Planowanie, wdrażanie i mierzenie wyników prowadzonych projektów.
Odpowiedzialność za terminową realizację projektów zgodnie z założonym budżetem.
Tworzenie planów i harmonogramów projektów.
Identyfikacja, zarządzanie i minimalizowanie ryzyk w projekcie.
Szacowanie kosztów.
Pozyskiwanie, kontraktowanie i kontrola podwykonawców.
Pomiar i kontrola postępu, raportowanie realizacji projektu z uwzględnieniem wszelkich odchyleń (koszty, harmonogram i wymagania jakościowe).
Rozwiązywanie pojawiających się problemów w celu zapewnienia pomyślnej realizacji projektu. Regularne aktualizacje statusu i
przeglądy projektów dla interesariuszy.

Wymagania

Co najmniej 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dotyczących instalacji HVAC/modernizacji HVAC (branża handlowa, usługowa lub
biurowa). Dużym atutem będzie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów FM i fit out.
Bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami.
Umiejętność współpracy z podwykonawcami oraz zarządzania ich kompetencjami i zasobami.
Zarządzanie budżetem w przedziale 50 000 – 1 milion euro.
Biegła znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne kontakty na rynku niemieckim.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakty biznesowe.
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Poszukujemy optymalizacji procesów własnych i naszych klientów.
Stawiamy na samodzielność i odpowiedzialność.
Współpracujemy z dużymi międzynarodowymi sieciami handlowymi.
Myślimy strategicznie, działamy zadaniowo.
Nie boimy się budować od podstaw.
Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem.
Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe.
Samodzielność w działaniu przy wsparciu innych zespołów Sescom.
Rozwój biznesu na rynkach zagranicznych.
Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie.
Swobodną atmosferę pracy.