281
282
226
284

HVAC Inżynier budowy/projektant

4dom sp zoo

Łomianki, Mazowieckie

Ważna do: 01.10.2021 00:00

Opis stanowiska

Poszukujemy dwóch pracowników: inżyniera i projektanta . Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku w branży pomp ciepła, wentylacji, klimatyzacji i instalacji grzewczych. Koncentrujemy się na segmencie rezydencji, willi, domów wielorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Wymagania

-wykształcenie wyższe kierunkowe
-niezbędne min 2 letnie doświadczenie w pracy na budowie/biurze projektowym
-umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
-kompetencje wykonawcze lub projektowe
-rzetelność i sumienność
Mile widziane uprawnienia

Oferujemy

-system premiowy
-możliwości rozwoju w zakresie odnawialnych źródeł ciepła, technologii instalacji w rezydencjach
-pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

885011010