Opis stanowiska:
Dla naszego klienta - jednego z największych deweloperów w Europie Środkowo-Wschodniej poszukujemy Technical Specialist - Building Services - Mechanical Part.

Do zadań na tym stanowisku należałoby m.in.:
- praca w obrębie systemów: HVAC, sanitarnych (woda, kanalizacja), dystrybucyjnych (gaz), zraszaczy lub innych systemów mechanicznych (FM200, itp.)
- gromadzenie, podsumowywanie i wdrażanie technicznego know-how do projektów firmy
- zapewnienie projektom wymaganych kryteriów
- zapewnienie wsparcia technicznego dla koncepcji, projektowania systemu, dokumentacji EIA oraz budżetowanie (analiza kosztów)
- proponowanie optymalnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych we współpracy z innymi członkami zespołu, włączając powołane zespoły projektowe
- współtworzenie, koordynowanie i ocenianie wzorów przygotowanych przez powołanych projektantów
- aktywne poszukiwanie innowacji, przygotowywanie ich analiz technicznych i kosztowych
- optymalizacja i dostarczanie wskazówek dla mianowanych projektantów w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych dla koncepcji i schematu fazy projektowania oraz certyfikacji BREEAM we współpracy z mianowanym asesorem BREEAM
- zbieranie i podsumowywanie wejść i wyjść podczas postępujących etapów - EIA, Zoning, Building Permit Design
- zatwierdzanie wszystkich etapów dokumentacji projektowej do etapu projektowania planu

Wymagania:
- odpowiednie kwalifikacje techniczne
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku najlepiej dla dużych międzynarodowych firm konsultingowych
- umiejętność prac w zespole wraz z umiejętnością prowadzenia zespołów projektantów
- gotowość do pracy za granicą
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. w stopniu dobrym

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie oparte na wynikach
- możliwość zdobycia wiedzy
- współpraca z dużymi, międzynarodowymi projektami w całej Europie
- wyjątkowa okazja, aby stać się częścią odnoszącej sukcesy i szybko rozwijającej się firmy
- przestrzeń dla samorealizacji i możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne warunki pracy

CV prosimy wysyłać na adres jobs@ricg.eu