Opis stanowiska:
Opis stanowiska pracy

- Aktywne wyszukiwanie oraz pozyskiwanie Klientów (głównie z branży biurowej, przemysłowej, medycznej) na prowadzenie projektów z obszaru instalacji budynkowych - mechanicznych(HVAC, sanitarne) lub elektrycznych dla powierzchni FIT OUT i innych w Warszawie
Współtworzenie: ofert, kosztorysów, kalkulacji, raportów, analiz i prezentacji handlowych
Reprezentowanie firmy na rynku
Współpraca z partnerami, firmami podwykonawczymi oraz innymi działami firmy
Negocjowanie umów
Rozwój działu, poszukiwanie nowych możliwości na rynku.
Możliwość zarządzania działem Business Development w niedalekiej przyszłości.
Udział w konferencjach i wyjazdach branżowych
Elastyczny tryb pracy, możliwa praca zdalna
Premie uzależnione od pozyskanych tematów

Wymagania:
Wymagania

Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
Doświadczenie w sprzedaży B2B na rynku
Znajomość rynku budownictwa i nieruchomości, najemców, firm generalnego wykonawstwa, funduszy, firm doradczych i zarządzających
Dobra znajomość języka angielskiego
Podstawowa wiedza techniczna z zakresu instalacji HVAC, sanitarnych, elektrycznych
Znajomość rynku związanego z rozwiązaniami projektowymi FIT OUT architekci i projektanci instalacji branżowych( HVAC, elektrycznych)
Proaktywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Samodzielność i dobra organizacja pracy indywidualnej jak i w zespole
Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
Chęć rozwoju w obszarze zarządzania zespołem.
Znajomość Pakietu MS /Office
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- Elastyczną formę zatrudnienia
- Udział w prestiżowych projektach i możliwość poznania ciekawych budynków
- Miłą atmosferę pracy
- Naukę i rozszerzanie wiedzy w instalacjach mechanicznych i elektrycznych pod okiem praktyków

Prosimy CV wysyłać na adres rekrutacja@ensyco.pl