Opis stanowiska:
• Budowaniem i utrzymywaniem pozytywnego wizerunku firmy,
• Reprezentowaniem firmy w dziedzinie handlowej,
• Aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów i utrzymaniem stałego kontaktu z obecnymi klientami,
• Oferowaniem rozwiązań w zakresie klimatyzacji, wentylacji chłodnictwa oraz pomp ciepła,
• Realizacją zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących wyniki,
• Wprowadzaniem nowych ofert i promocji.

Wymagania:
• Minimum wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe,
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży pomp ciepła, ewentualnie klimatyzacji, wentylacji
• Doskonała prezencja i bardzo wysoka kultura osobista,
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja czasu pracy,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Odpowiedzialność i rzetelność,
• Silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu i zaangażowanie,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:
Bardzo dobre warunki pracy
CV na bolanowski@lebo-hr.pl