Opis stanowiska:
Firma Amster Global, z branży „Klimatyzacja-Wentylacja” poszukuje handlowca do sprzedaży systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Cel stanowiska:
Realizacja założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów
- prowadzenie rozmów i spotkań z kontrahentami
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami współpracującymi
- pomoc techniczna przy doborach urządzeń
- sporządzanie ofert techniczno-handlowych

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia technicznego
- minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży
- zdolności handlowych i negocjacyjnych
- komunikatywności
- dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
- prawa jazdy
- zaangażowania w wykonywaną pracę, systematyczności
-znajomość firm instalacyjnych i projektowych branżowych HVAC- mile widziana

Oferujemy:
Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w młodym, dynamicznym zespole
-szkolenia techniczno – handlowe
- niezbędne narzędzia: wyposażone biuro, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: kariera@amster.pl
maile prosimy tytułować : Handlowiec - imię i nazwisko
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”