Opis stanowiska:
- Przygotowanie grafiki na potrzeby kampanii marketingowych marki: reklamy, banery, reklamowe, newslettery, prezentacje firmowe oraz inne elementy graficzne;
- Tworzenie i opracowanie innych materiałów marketingowych;
- Współpraca z podwykonawcami;
- Praca w dziale marketingu;
- Przygotowanie kampanii marketingowych on-line;
- Przygotowanie graficzne dokumentów i publikacji firmowych - skład i DTP;
- Tworzenie i opracowanie dokumentacji zdjęciowej na potrzeby firmy;
- Wsparcie w innych działaniach marketingowych spółki;

Od kandydatów oczekujemy poza tym:

- Znajomości technik drukarskich;
- Znajomości technik składu tekstu;
- Poczucia estetyki i poprawnej kompozycji;
- Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków;
- Kreatywności;
- Rzetelności i terminowości;
- Dokładności i odpowiedzialności;
- Dobrej organizacji pracy;
- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietów: ADOBE CC - Ai, Ps, Id, Corel Draw - mile widziana znajomość Ae Pr
- Znajomość zasad DTP - przygotowanie do druku;
- Znajomość WebDesign;
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego;
- Mile widziana znajomość programów do tworzenia wizualizacji 3D;

Oferujemy:
- Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym;
- Umowę o pracę - po okresie próbnym;
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
- Dobrą atmosferę w młodym zespole;

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny oraz link do PORTFOLIO) prosimy przesyłać na adres: praca@smay.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: Grafik_sierpień_2016

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)"

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.