Opis stanowiska:
Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.
Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac:
• wymiana źródeł światła oraz opraw
• wymiana gniazd 1-fazowych oraz 3-fazowych
• konserwacja instalacji odgromowych
• reagowanie na zgłoszenia nie działającej instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz
• przeprowadzanie pomiarów elektrycznych
• dokonywanie remontów instalacji elektrycznych

Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów. Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie.
Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy. Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny

Wymagania:
• doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz uziemiających min. 3 lata
• uprawnienia elektryczne do 1 KV (mile widziane Eksploatacji i Dozoru)
• prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)
• całkowita samodzielność w działaniu (warunek konieczny)
• umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów
• mile widziane uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki); podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach

Oferujemy:
• stabilną pracę
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pełny etat
• samochód służbowy
• niezbędne narzędzia, mierniki, materiały
• dodatkowo płatne wyjazdy na awarie
• indywidualne planowanie czasu pracy
• pracę w obrębie miejsca zamieszkania (w promieniu do 150km)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.