Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowa spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. W związku z rozwojem spółki poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Młodszy Monter Instalacji Chłodniczych
(miejsce pracy: Bydgoszcz/Cała Polska)

Zakres obowiązków:
- Montaż instalacji elektrycznych, szaf sterowniczych i rozdzielnic.
- Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.
- Przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki.
- Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji.

Wymagania:
- Znajomość zagadnień elektryki i automatyki przemysłowych/komercyjnych układów chłodniczych (Carel, Danfoss).
- Świadectwo kwalifikacji typu E.
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem.
- Dyspozycyjność do pracy na terenie całej Polski.
- Wiedza z zakresu regulacji, sterowania i zabezpieczeń w instalacjach chłodniczych.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę (dodatkowo płatne delegacje).
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Udział w ciekawych projektach technicznych.
- Wszelkie narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: rekrutacja@dth-selection.pl z dopiskiem "Elektryk - Automatyk"