265
269
226

Elektronika S.A.: Kierownik Działu Chłodnictwa

ELEKTRONIKA S.A.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 02.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Cubigel, Thermofin, LUVATA, Alfa Laval. Rhoss czy Mitsubishi Heavy Industries.

Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi swoich klientów oraz w związku ze znacznym wzrostem popularności produktów proponowanych przez Spółkę, poszukujemy pracowników na stanowisko

Kierownik Działu Chłodnictwa
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania
• Rozwijanie udziału Oddziału na rynku sprzedaży inwestycyjnej i przemysłowej
• Nadzorowanie prac zespołu w dziedzinie sprzedaży hurtowej chłodnictwa oraz podnoszenia ich wiedzy eksperckiej w dziedzinie produktów
• Strategiczny rozwój marki oraz świadome kreowanie wizerunku podległych produktów i grup produktowych
• Budżetowanie i bieżące monitorowanie realizacji budżetów

Wymagania

• Wyższe wykształcenie kierunkowe
• Wykształcenie/ kursy w dziedzinie zarządzania będą silnym atutem
• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze „dużych Klientów”
• Znajomość rynku i produktów konkurencyjnych
• Realne zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym
• Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza EXCEL)
• Znajomość systemów branżowych (np. AutoCad)
• Znajomość języka angielskiego, inne będą dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność i mobilność
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę na pełny etat
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
• Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres kadry@elektronika-sa.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

+48.58.6633300