Opis stanowiska:
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: montaż systemów sterowania na maszynach i urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych.
Utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń i systemów elektrycznych i automatyki, a podczas awarii minimalizowanie czasu ich przestojów. Diagnostyka i serwisowanie urządzeń i systemów elektrycznych i automatyki w zakresie posiadanych uprawnień elektrycznych. Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych, a także prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe (elektryk)
• Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki
• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa układów sterowania
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną
• Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV
• Prawo jazdy kategorii B
Dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całej Polski.

Oferujemy:
Oferujemy
• w codziennej pracy wyposażenie podstawowe (samochód, telefon, komputer przenośny) i specjalistyczne
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą
• atrakcyjny pakiet wynagradzania wypłacanego w terminie,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego
• realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego