Opis stanowiska:
Firma z długoletnim doświadczeniem poszukuje mechaników/serwisantów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Praca na terenie woj. łódzkiego oraz cała Polska.
• prowadzenie bieżącej obsługi (eksploatacja i konserwacja) urządzeń: chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych
• wykonywanie napraw, remontów maszyn i urządzeń
• udział w pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych
• sporządzanie dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe
• sumienność, dokładność i zaangażowanie
• umiejętność pracy zespołowej
• doświadczenie w branży chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji
• wiedza z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji
• mile widziane posiadanie certyfikatu f-gazowego oraz uprawnień SEP.
• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
• prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji
• chęci do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• przyjazną atmosferę pracy
• wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez systemy szkoleń