Opis stanowiska:
Jeśli nie masz planów na resztę wakacji, to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji! Poszukujemy odpowiedniego kandydata/tkę na praktyki w Dziale Serwisu Technicznego Heating Solutions. Z nami będziesz mógł w sympatycznym towarzystwie spędzić resztę czasu wolnego zdobywając cenne doświadczenia zawodowe.

Zadania:
•Przygotowanie i kompletacja dokumentacji serwisowej do rozliczenia sprawy,
•Wprowadzanie danych do bazy CRM spraw serwisowych, rozliczenie spraw związanych z serwisem,
•Przygotowanie wysyłki części do fabryki.

Wymagania:
•Chęć poznania specyfiki pracy w dziale Serwisu Technicznego urządzeń Danfoss,
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
•Systematyczność, dokładność,
•Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
•Płatne praktyki we wrześniu,
•Miłą i sympatyczną atmosferę pracy
Emotikon smile
•Komfortowe warunki pracy,
•Możliwość poznania struktury CRM, zagadnień związanych z obiegiem dokumentów serwisowych oraz logistyką i dostawami,
•Możliwość praktycznego wykorzystania języka angielskiego,
•Doświadczenie w pracy z różnego rodzaju dokumentacją techniczną w dziale serwisu technicznego wiodącego producenta urządzeń z zakresu ogrzewnictwa.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y prześlij swoje CV na maila rekrutacja@danfoss.com w tytule wpisując PRAKTYKA/09/15/MK (portal Wentylacja.com.pl)