Opis stanowiska:
Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Dyrektor Handlowy
(miejsce pracy: Gdańsk)

Zakres obowiązków:
• Bieżące, efektywne zarządzanie zespołem sprzedaży (3 osoby).
• Stworzenie długoterminowej polityki handlowej spółki.
• Kreowanie oraz konsekwentne wdrażanie polityki handlowej.
• Pozyskiwanie nowych klientów.
• Negocjowanie oraz zawieranie umów handlowych.
• Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych.
• Osiąganie zakładanych celów sprzedażowych spółki.
• Raportowanie wyników.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne.
• Kreatywność, inicjatywna, rozbudowane zdolności interpersonalne w zakresie sprzedaży i budowania relacji z klientami.
• Umiejętności negocjacyjne.
• Umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów.
• Doświadczenie w branży sanitarnej.
• Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie.
- Realny wpływ na kreowanie polityki sprzedażowej spółki/dużą samodzielność.
- Wszelkie narzędzia pracy.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl