Opis stanowiska:
Naszym klientem jest globalny producent urządzeń wentylacyjnych (wentylatory, kurtyny powietrzne, centrale wentylacyjne). Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy (urządzenia wentylacyjne)
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: POZ/DTH/HVAC

- Ofertowanie oraz sprzedaż urządzeń i komponentów będących w ofercie spółki.
- Doradztwo techniczno – handlowe w zakresie oferty produktowej.
- Dobór urządzeń oraz komponentów.
- Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami (głównie biura projektowe, spółki generalnego wykonawstwa, inwestorzy, instalatorzy branżowi) oraz partnerami handlowymi (lokalni dystrybutorzy).
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
- Odpowiedzialność za sprzedaż w obszarze woj. Wielkopolskiego, częściowo Lubuskiego oraz Zachodniopomorskiego.
- Tworzenie koncepcji projektowych instalacji wentylacyjnych w oparciu o ofertę produktową spółki.
- Uczestnictwo w targach branżowych oraz szkoleniach na terenie kraju oraz zagranicą.
- Prowadzenie działań informacyjno – marketingowych dotyczących oferowanych produktów.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie
- Ok. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży/projektowaniu/wykonawstwie instalacji sanitarnych.
- Chęć pogłębiania wiedzy branżowej w zakresie urządzeń i instalacji wentylacyjnych.
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu relacji.
- Prawo jazdy kat. B.
- Minimum dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany przy dokumentacji produktowej oraz w ramach zagranicznych szkoleń).

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Szkolenia produktowe.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl i wzięcia udziału w rekrutacji.