Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering.

Naszym klientem jest jeden z czołowych dostawców urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy
Miejsce Pracy: woj. Mazowieckie

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (instalatorzy oraz dystrybutorzy urządzeń klimatyzacyjnych).
- Prowadzenie procesu sprzedaży i negocjacji cenowych.
- Odpowiedzialność za realizację zakładanego planu sprzedaży.
- Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.
- Doradztwo techniczne w zakresie oferowanej grupy urządzeń.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska, energetyki lub pokrewne.
- Minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży B2B, mile widziane w branży HVAC lub instalacyjnej.
- Prawo jazdy kat. B.
- Zorientowanie na realizację zakładanych celów.
- Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych z klientami.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- System premiowy/prowizyjny w zależności od wyników pracy.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl