Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy
(Warszawa)

Zakres obowiązków:
- Systematyczne kontakty z klientami w zakresie sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych.
- Doradztwo techniczne.
- Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami, głównie firmami instalacyjnymi.
- Sporządzanie ofert techniczno – handlowych oraz doborów urządzeń.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze inżynierii środowiska, energetyki, chłodnictwa lub pokrewne.
- Chęć dalszego rozwoju zawodowego w obszarze sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów do instalacji chłodniczych.
- Prawo jazdy kat. B.
- Bardzo dobre umiejętności komunikowania się.
- Umiejętność budowania trwałych i długofalowych relacji biznesowych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę .
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
- Wszelkie narzędzia pracy.
- Liczne szkolenia techniczne z zakresu oferty produktowej spółki.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl