Opis stanowiska:
Firma ALFACO POLSKA Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem oddziału we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy (KLIMATYZACJA).

Doradztwo techniczne;
Ofertowanie i dobór urządzeń;
Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji;
Identyfikacja potrzeb klientów danej grupy produktów;
Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu;
Realizacja planów sprzedaży na danym terenie.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne chłodnicze;
Znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem, klimatyzacją i automatyką;
Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej;
Znajomość języka angielskiego;
Mile widziana znajomość rynku;
Prawo jazdy kat. B;
Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż;
Asertywność.

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Możliwość rozwoju;
- Nowoczesne narzędzia pracy;
- Szkolenia w kraju i za granicą.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres praca@alfaco.pl