Opis stanowiska:
sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
doradztwo techniczne, projektowe i handlowe w zakresie oferowanych urządzeń
współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji) i pozyskiwania nowych klientów w tych sektorach
przygotowywanie ofert handlowych
pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych
wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami

Wymagania:
warunek bezwzględny - minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży asortymentu HVAC lub projektowaniu instalacji opartych o pompy ciepła
wykształcenie wyższe z zakresu HVAC lub instalacji sanitarnych
umiejętność doboru pomp ciepła
znajomość lokalnego rynku
czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
bardzo dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia
możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
niezbędne narzędzia do pracy
możliwość rozwoju zawodowego