Opis stanowiska:
Aktualnie dla naszego klienta – dystrybutora urządzeń HVAC - poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy ds. Klimatyzacji

miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowiecki

Obowiązki

• Budowa bazy klientów na podległym terenie
• Sprzedaż splitów oraz systemów VRF,
• Sprzedaż kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła,
• Pozyskiwanie informacji o inwestycjach i docieranie do decydentów
• Ofertowanie doboru urządzeń na prowadzone inwestycje
• Negocjacje handlowe
• Prowadzenie działań marketingowych i szkoleniowych u Klientów
• Prezentacje dla Klientów
• Specyfikowanie urządzeń dla klientów

Wymagania:
Wykształcenie
Wyższe, preferowane klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub inżynieria środowiska
Umiejętności
• Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży (od wyszukania kontaktów, poprzez prezentację i etap negocjacji, ofertowanie aż do realizacji zamówienia),
• Wiedza techniczna z obszarów: klimatyzatory SPLIT, VRF, pompy ciepła, kolektory słoneczne
• Znajomość lokalnego rynku inwestycji (zakłady przemysłowe, biura projektowe, inwestorzy budowlani, firmy wykonawcze itp.)
• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne pozwalające na pracę z ludźmi i prowadzenie prezentacji

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie CV na adres: jacek.mlynski@kdr-hr.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę lub działalność gospodarcza