Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca komponentów oraz urządzeń chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
(miejsce pracy: Rumia)

Zakres obowiązków:
- Dobór odpowiednich urządzeń/komponentów do instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej spółki (automatyka chłodnicza, agregaty, sprężarki, wentylatory, zawory).
- Systematyczne kontakty z klientami w powierzonym regionie.
- Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.
- Kontrola procesu realizacji zamówienia.
- Obsługa klientów i budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych.
- Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.
- Raportowanie wyników.
- Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.
- Udział w szkoleniach organizowanych w ramach spółki oraz w szkoleniach zewnętrznych.

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe w obszarze instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub chłodniczych – w sprzedaży, projektowaniu, wykonawstwie lub serwisie (rozpatrujemy również absolwentów kierunkowych studiów).
- Motywacja oraz chęć do pracy w obszarze obsługi klienta i sprzedaży.
- Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa lub pokrewne.
- Prawo jazdy kat. B.
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego w branży chłodnictwa i klimatyzacji.
- Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach przydzielonego obszaru.
- Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
- Wszelkie narzędzia pracy.
- Szkolenia techniczne/produktowe, wdrażające do pracy.
- Możliwość uzyskania specjalistycznej wiedzy technicznej w obszarze urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl i wzięcia udziału w rekrutacji.