Opis stanowiska:
Tworzymy jeden zespół wierząc, że sukces Firmy opiera się na naszym zaangażowaniu i wspólnej pracy.
Dziś FRAPOL to ponad 400 zatrudnionych osób! Każda z nich jest inna, każda daje Firmie część siebie, razem tworzą markę, doświadczenie, profesjonalizm i atmosferę. Dzięki nim Firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku i wciąż może się rozwijać.

Jeśli więc,

- nie boisz się wyzwań,
- chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- radzisz sobie z wielozadaniowością,
- podążasz za szybkim tempem zmian,
- dążysz do ciągłego doskonalenia swojej pracy,
- nie lubisz się nudzić,
- jesteś człowiekiem z pasją,

Podejmij wyzwanie, APLIKUJ

Wymagania:
Nasze wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inż. środowiska,
- znajomość branży,
- co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży materiałów instalacyjnych,
- umiejętność zdobywania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych (B2B),
- konsekwencja w działaniu i orientacja na cel,
- efektywne zarządzanie czasem pracy,
- odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy,
- zorientowanie na klienta zewnętrznego, komunikatywność,
- znajomość technik sprzedaży,
- kreatywne i otwarte podejście do sprzedaży,
- zaangażowanie, entuzjazm, sumienność, skrupulatność,
- aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Na stanowisku doradca techniczno - handlowy oferujemy:
- aktywne wdrożenie w firmie,
- nacisk na podnoszenie Twoich kwalifikacji,
- jasne reguły zatrudnienia i wynagrodzenia,
- poznanie pozytywnych, energicznych ludzi.