226
269

Doradca Techniczno-Handlowy

DTH Selection

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 30.11.2018 00:00

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy

Zakres obowiązków:

- Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych oraz
komponentów chłodniczych.
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty
produktowej spółki.
- Sporządzanie ofert techniczno – handlowych oraz
doborów urządzeń.
- Budowanie trwałych i długofalowych relacji
biznesowych z klientami.
- Analiza rynku oraz działań firm konkurencyjnych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie
inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń
wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub chłodniczych.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie, dokładność, orientacja na cel.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o
pracę.
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej
organizacji.
- Wszelkie narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres t.malagowski@dth-selection.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

530270500