265
269
226

DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY

Saleswise Sp. z o.o.

Ważna do: 30.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Obsługa klienta i procesu sprzedaży (opracowywanie ofert, wykonywanie wycen, zamówienia towarów, logistyka oraz współpraca z projektantami),
Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży,
Budowanie długotrwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi,
Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów,
Monitorowanie rynku pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji remontowo-budowlanych.

Wymagania

Znających branżę instalacyjną, grzewczą i sanitarną m. in. producentów i produktów,
Znających lokalny rynek inwestycji i wykonawców,
Posiadających wykształcenie średnie (mile widziane techniczne),

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
System premiowania skorelowany z wynikami,
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

505702775