Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest dostawca systemów klimatyzacji, spółka z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. W związku z rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Zakres obowiązków:

• Systematyczne kontakty z firmami instalacyjnymi z branży chłodniczej na obszarze woj. śląskiego.
• Doradztwo techniczne odnośnie oferowanych przez spółkę rozwiązań technicznych.
• Budowanie trwałych, długofalowych relacji biznesowych z klientami.
• Prowadzenie negocjacji handlowych.
• Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.
• Kontrola procesu realizacji zamówień.
• Analiza rynku w powierzonym terenie.
• Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:
Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych.
• Mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa, energetyki lub pokrewne.
• Prawo jazdy kat. B.
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.
• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
Oferujemy:
• Narzędzia pracy wliczając samochód.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę wzbogacone o system prowizyjny/premiowy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl