Opis stanowiska:
- przygotowywanie ofert handlowych,
- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
- obsługa dotychczasowych i pozyskiwanie nowych Klientów,
- obsługa bieżących zamówień.

Wymagania:
- znajomości technik sprzedaży,
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC,
- samodyscyplina i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów,
- umiejętność pracy w zespole oraz kreatywność i samodzielność,
- wysoka kultura osobista,
-prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym,
- dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office,
- mile widziana znajomość programu księgowego Enova.

Oferujemy:
Oferujemy możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży HVAC, o uznanej renomie na rynku:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia branżowe w zakresie oferowanych produktów,
- pracę w młodym ambitnym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży (podstawa + premia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Gwarantujemy poufność.

Zgłoszenia z dopiskiem „doradca techniczno-handlowy” prosimy wysyłać do dnia 08.05.2017 na firmowy adres mailowy: wojciech.miarczynski@wienkra.pl