Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń wentylacyjnych, a w szczególności:
• Fachowe doradztwo i prezentacja wachlarza usług firmy Przygotowanie ofert i dobór techniczny urządzeń
• Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów
• Ścisła współpraca z projektantami
• Monitorowanie inwestycji budowlanych i rynku branżowego w zakresie pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej mile widziane
• Znajomość lub zainteresowanie rynkiem budowlanym i branżą HVAC.
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz duża samodzielność w działaniu
• Wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:
• Szkolenie niezbędne do pracy na stanowisku
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.
• Praca w młodym i ambitnym zespole.
• Przyjazna atmosfera pracy
• Możliwość rozwoju.

Zatrudnienie na umowę o pracę. Oczekiwany termin rozpoczęcia pracy to 1 wrzesień 2016 roku. Zawsze stawiamy na długofalową współpracę.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV na adres piotr.wilczewski(at)climaprodukt.com