Opis stanowiska:
region pracy woj.mazowieckie
bieżąca obsługa klientów,
pozyskiwanie nowych klientów,
spotkania handlowe,
negocjacje cen i warunków handlowych,
przygotowywanie ofert handlowych,
doradztwo techniczne w zakresie produktów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
realizacja zamówień,

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne,
kreatywne i otwarte podejście do sprzedaży,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość branży HVAC i rynku budowlanego, zwłaszcza produktów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
znajomości obsługi komputera,
prawo jazdy kat. B
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
jasne reguły zatrudnienia i wynagrodzenia,
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne warunki pracy i płacy,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwości rozwoju,
szkolenia branżowe
poznanie pozytywnych, energicznych ludzi

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: warszawa@hydrosolar.pl lub ewa.turkowska@hydrosolar.pl