Opis stanowiska:
- Bezpośredni kontakt z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych;
- budowa długofalowych relacji handlowych z Klientami;
- kompleksowa obsługę klientów – ofertowanie, realizację zamówień, doradztwo techniczne, obsługa posprzedażowa,
- Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego);
- Udział w procesach negocjacji handlowych

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne kierunkowe);
- min. 2 lata doświadczenia w branży HVAC&R na stanowisku handlowym;
- Dobra znajomość lokalnego rynku i branży;
- Obsługa komputera;
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenia oraz system premiowania uzależniony od osiąganych efektów;
- Szkolenia techniczne i handlowe;
-Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer ,telefon );

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres biuro@acklimatyzacja.pl. Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.