Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowy dystrybutor komponentów chłodniczych oraz urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej spółki (urządzenia klimatyzacyjne, komponenty chłodnicze).
- Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji handlowych (głównie z firmami instalacyjnymi z obszaru woj. Mazowieckiego).
- Dobory techniczne urządzeń/komponentów.
- Współpraca z innymi działami w ramach firmy.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub chłodnictwa.
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej (przy serwisie, projektowaniu, sprzedaży lub wykonawstwie).
- Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy.
- Możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl i wzięcia udziału w rekrutacji.