Opis stanowiska:
Naszym klientem jest dostawca urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
(miejsce pracy: woj. Mazowieckie)

Zakres obowiązków:
- Systematyczne kontakty z klientami w zakresie sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych (splity, multisplity, systemy VRF).
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej spółki.
- Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami, głównie firmami instalacyjnymi.
- Realizacja zakładanych planów sprzedażowych.
- Odpowiedzialność za region woj. Mazowieckiego.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze HVAC lub pokrewne.
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC.
- Prawo jazdy kat. B.
- Bardzo dobre umiejętności komunikowania się.
- Umiejętność budowania trwałych i długofalowych relacji biznesowych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę wzbogacone o system premiowy.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Szkolenia techniczne.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl