Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
Dobory techniczne urządzeń,
Opracowanie ofert technicznych i handlowych,
Opracowanie koncepcji systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła,
Kontakt z Projektantami i budowanie marki produktowej w zakresie rozwiązań systemowych SMAY Sp. z o.o.,
Udział w budowie strategii sprzedaży rozwiązań systemowych SMAY Sp. z o.o.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, techniczne,
Doświadczenie w branży wentylacyjnej – minimum 2 lata,
Znajomość branży wentylacyjnej,
Obsługa pakietu MS Office, AutoCAD, programy doborowe,
Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
Atutem dodatkowym będzie znajomość języka niemieckiego.
Preferowany absolwent inżynierii środowiska w specjalności Ogrzewnictwo-Klimatyzacja.

Od kandydatów oczekujemy poza tym:
Zaangażowania,
Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy:
Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie,
Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji i uzależnione od wyników pracy,
Dodatkowe benefity (szkolenia, kursy, karta Multisport),
Umowę o pracę na pełny etat,
Ciekawą pracę w renomowanej firmie i możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@smay.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: Doradca Techniczno-Handlowy_wrzesień_2015