Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest dystrybutor komponentów do chłodnictwa oraz urządzeń klimatyzacyjnych. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o stabilnej pozycji na polskim rynku. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż komponentów chłodniczych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej spółki.
- Budowanie trwałych relacji biznesowych z firmami instalacyjnymi w woj. Łódzkim.
- Sporządzanie ofert techniczno - handlowych oraz doborów urządzeń.

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży urządzeń HVAC.
- Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Prawo jazdy kat. B.
- Umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
- Możliwość podnoszenia branżowej wiedzy technicznej.

Zachęcamy do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl