Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, największego w Polsce producenta urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice
Nr ref: KJ/DTH/06/2015

• Sporządzanie ofert dla klientów
• Nadzór nad bazą ofert
• Przygotowywanie zapytań ofertowych dla Działu Ofertowego
• Wykonywanie doborów na zapytania klientów
• Wypełnianie formularza zamówień dla centrali
• Rozwiązywanie problemów wynikających z prowadzenia tematów na etapie oferty, wyceny, zamówienia, realizacji
• Analiza rynku pod kątem klientów, inwestycji.
• Spotkania z klientami i ciągły kontakt z nimi ( przekazywanie materiałów, konsultacje z klientami)
• Wizyty na realizowanych obiektach ( wyjaśnienia zgodności oferty z realizacją )
• Przekazywanie informacji między biurami na temat obsługiwanych tematów
• Dokładna analiza tematów: nawiązanie kontaktu z projektantem, inwestorem, instalatorem i GW powiązanych z daną inwestycją
• Przesyłanie informacji o planowanych inwestycjach na kolejny miesiąc ( potencjalne zamówienia )
• Prowadzenie tabelarycznej bazy wszystkich obsługiwanych firm
• Sporządzanie raportów tygodniowych o przebiegu pracy wraz z harmonogramem spotkań

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w zakresie klimatyzacji i wentylacji;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
• Samodzielność, odpowiedzialność,
• Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Klient oferuje:
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule maila.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Premium Consultants sp. z o.o. (Nr 5078) z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 15 lok.16, 00-549 Warszawa (Spółka), w celach prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, umieszczenia moich danych w bazie kandydatów Spółki oraz w celu udostępnienia moich danych podmiotom, na zlecenie których prowadzona jest przez Spółkę rekrutacja. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz prawo ich poprawiania