Opis stanowiska:
• Realizacja założonych planów i celów sprzedaży
• Pozyskiwanie i współpraca z Klientami
• Wsparcie i doradztwo techniczne dla Klientów
• Monitorowanie rynku inwestycji oraz działań konkurencji
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz Dostawcami
• Współpraca z pozostałymi działami
• Monitoring należności / płatności

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach handlowych
• Znajomość branży instalacyjnej, wentylacji, klimatyzacji
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Wykształcenie min. średnie
• Atutem będzie doświadczenie na stanowisku doradcy / PH
• Cenimy cechy osobowości: b. dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, rzetelność, dokładność, kreatywność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość pakietu Office

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Motywujący system wynagradzania uzależniony od wyników pracy
• Pracę w młodym dynamicznym zespole
• Stabilność zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
• Szkolenia branżowe