Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering.

Naszym klientem jest dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów do chłodnictwa. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
Miejsce Pracy: Oddział spółki we Wrocławiu

Zakres obowiązków:
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy (urządzenia klimatyzacyjne oraz komponenty chłodnicze).
- Systematyczne kontakty z klientami (głównie firmy instalacyjne).
- Budowanie trwałych relacji handlowych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru chłodnictwa lub inżynierii środowiska.
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC&R.
- Chęć rozwoju w branży klimatyzacji/chłodnictwa.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie.
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl