Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z nowymi klientami w podległym regionie,
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- organizowanie szkoleń produktowych dla klientów,
- monitoring rynku inwestycji budowlanych,
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z projektantami i wykonawcami,
- uczestnictwo w targach i innych wydarzeniach związanych z reprezentowaniem firmy.

Praca w następujących regionach:
1/ zachodniopomorskie, pomorskie
2/ warmińsko-mazurskie, podlaskie
3/ mazowieckie, lubelskie
4/ małopolskie
5/ wielkopolskie
6/ śląskie, opolskie

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne HVAC,
- min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obsłudze klienta w sektorze B2B,
- gotowość do pracy mobilnej,
- prawo jazdy kat. B,
- zorientowanie na cel, komunikatywność, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
- pracę i możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu,
- atrakcyjne szkolenia produktowe u producenta,
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

Nr ref. DTH/wybrany region/15

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: hr@iglotech.com.pl. Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.