Opis stanowiska:
Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
- Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych;
- Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego);
- Udział w procesach negocjacji handlowych;
- Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

Wymagania:
-Dobra znajomość lokalnego rynku i branży.
- Umiejętność nawiązywania kontaktów
- Biegła znajomość programów MS Office
- Znajomość środowiska CAD.
- Skuteczność w negocjacjach handlowych.
- Umiejętność organizowania pracy własnej.
- Obsługa komputera.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer,telefon)
-elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z domu
- atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych efektów
- szkolenia
- pracę w młodym zespole

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV pod trybus@wentylacja-klimat.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami