Opis stanowiska:
Firma TORA - Wentylacja z Częstochowy zatrudni osobę na stanowisko Doradca ds. Technicznych i Handlowych.

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa Klientów
• Pozyskiwanie i budowa relacji z Klientami,
• Spotkania handlowe,
• Doradztwo techniczno - handlowe,
• Kontakt z klientami końcowymi, projektantami, wykonawcami, Developerami
• Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych,
• Dbałość o pozytywne relacje z partnerami,
• Realizacja celów sprzedażowych,
• Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie;

Wymagania:
Wymagania:
• Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży (od prezentacji i etapu negocjacji, ofertowania aż do realizacji zamówienia),
• Umiejętności sprzedażowe,
• Skuteczność w negocjacjach handlowych.
• Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office),
• Gotowość do pracy mobilnej,
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:
• Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy)

CV prosimy przesyłać na e-mail: rekrutacja@tora-wentylacja.pl