Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta – renomowanego producenta z branży inżynieryjno-sanitarnej, obecnego na polskim rynku od ponad 25 lat, pilnie poszukujemy osób na stanowisko Doradcy ds. Techniczno-Handlowych.

Rekrutacja dotyczy stanowisk w 4 regionach:
1) Oddział Północ (woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie),
2) Oddział Zachód (woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie),
3) Oddział Dolny Śląsk (woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie),
4) Oddział Płn-Wschód (woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie).

Zakres obowiązków:
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi I obecnymi klientami firmy (m.in. projektantami, inwestorami, firmami instalacyjnymi),
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Promowanie marki na rynku (udział w wydarzeniach branżowych, szkoleniach),
• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
• Prowadzenie negocjacji handlowych,
• Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie.

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w firmie z sektora przemysłowego,
• Znajomość branży HVAC lub branży sanitarnej,
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (będzie dodatkowym atutem),
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, przy równoczesnej umiejętności pracy w zespole,
• Zorientowanie na cel,
• Znajomość programu AutoCAD,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bądź własną działalność gospodarczą),
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
• Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon),
• Satysfakcję z wykonywanej pracy,
• Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie.