Opis stanowiska:
Kliweko Biuro Techniczno Handlowe z związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje Inżyniera ds. Techniczno-Handlowych do działu klimatyzacji komfortu.

Do obowiązków pracownika będzie należeć :

Pozyskiwanie i budowa relacji z Klientami,

Spotkania handlowe,

Kontakt z klientami końcowymi, projektantami, wykonawcami, instalatorami,

Doradztwo techniczno - handlowe,

Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych,

Dbałość o pozytywne relacje z partnerami,

Realizacja celów sprzedażowych,

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Inżynieria Środowiska (klimatyzacja,wentylacja,chłodnictwo),

Umiejętności sprzedażowe,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,

Umiejętność obsługi komputera (MS Office),

Prawo jazdy kat. B.

Doświadczenie w doradztwie techniczno – handlowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku w dziale klimatyzacji Samsung, Panasonic oraz Electrolux

Atrakcyjne warunki pracy i płacy (samochód, laptop, telefon) pensja stała + prowizja

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Duże możliwości rozwoju

Szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres : marcin.dziedzicz@kliweko.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojejofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”