Opis stanowiska:
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacyjną – od 2005 roku wspieramy polskie i międzynarodowe firmy w poszukiwaniu najlepszych kandydatów.

Obecnie szukamy samodzielnej osoby, która doskonale czuje się w kontakcie z Klientem. Oferujemy pracę w firmie z branży HVAC (urządzenia i rozwiązania z zakresu klimatyzacji), w której będziesz odpowiedzialny za sprzedaż produktu poprzez budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

DORADCA DS. SIECI
(Miejsce pracy: Warszawa, docelowo Cała Polska)

Na co dzień będziesz współpracować z działem handlowym – będziesz odpowiedzialny za budowanie bazy Klientów, a także wsparcie merytoryczne i bieżący kontakt z Klientem. Naszym zadaniem będzie zbudowanie dla Ciebie przyjaznej atmosfery i warunków rozwoju w naszej organizacji! Nie musisz mieć dużego doświadczenia z urządzeniami i rozwiązaniami z zakresu klimatyzacji. Dla nas ważne jest nastawienie i chęć rozwoju!

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

· Poszukiwanie Klientów sieciowych (sieci banków, sklepów odzieżowych, spożywczych itp.) i sprzedaż urządzeń i rozwiązań z zakresu klimatyzacji
· Kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni z Klientem
· Bieżąca obsługa zapytań Klientów
· Tworzenie własnej bazy Klientów (na podstawie obecnej bazy, ale również samodzielne poszukiwania)

Wymagania:
· Ok. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
· Wykształcenia technicznego - mile widziane pokrewne z branżą HVAC
· Dużej motywacji do pracy i zainteresowania produktem - chęć szkolenia się z zakresu asortymentu
· Znajomości pakietu MS Office
· Prawa jazdy kat. B
· Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych
· Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
· A także pozytywnego nastawienia i energii do działania!

Oferujemy:
· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon oraz laptop
· Wynagrodzenie podstawowe plus premie uzależnione od wyników sprzedaży
· Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia (szkolenia produktowe, branżowe)
· Otwartą komunikację i przyjazną atmosferę

Czekamy na Twoją aplikację. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu
rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.